Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

Prosinec 2009

× New Moon - Meadow <3

30. prosince 2009 v 9:04 | Králka ♥ |  !! °Songs° !!

× It will be as though I never existed.

28. prosince 2009 v 18:12 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!

Dobrej večer,

Teď sem se dodívala opět na New Moon. Zase tolik pocitů v sobě. Zase se to tam všechno míchá. Zase dopadá blbá nálada. Nechápu proč se na to koukám, když vím, že budu mít špatnou náladu. Ale je to prostě nejúžasnější film :). Nevím proč, ale když se na to čučím představuju si úplně jiný postavy, než tam sou. Nakonec ani jedno z toho, co jsem plánovala se neustutečnilo. Ani nějak zvlášť mi to nevadí. Byla sem ráda, že mám aspoň klid. Měla sem jít do kina na to Princezna a Žabák. Potom do divadla, ale jaksi to všechno padlo. Třeba jindy :). Teď sem přemýšlela, že už vůbec nepíšu povídky, nebo tak. Asi zase začnu. Není inspirace, no.
A mám takovej pocit, že už to všechno pomalu přechází. Že to pomalu mizí. Že se to vytrácí. Měla bych být ráda. Jenže je moc těžký si na to zvyknout. Na to, že už ho tady necítíš. Že mizí někde ve tmě a nemůžeš ho chytit. A chtěla bys toho tolik říct, ale radši mlčíš.× History.

28. prosince 2009 v 10:38 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!

Dobré ráno,

Hned po ránu blbá nálada, někomu to může přijít směšný ;). A jestli to vyjde, tak mi dneska aspoň chvíli bude bude fajn, protože půjdeme asi s Dendy do kina na Princezna a žabák :D :). Ikdyž bych možná šla i znovu na New Moon, ale měla bych pak blbou náladu a byla bych mimo, že Dendy? :D Tak to nebudu riskovat. No a co jinak? Ani nic no. Včera sem vzpomínala. A pak se mi o tom dokonce i zdálo. To bylo tak jednou, víckrát venku. Mrzí mě, že sem to všechno zahodila. Vlastně kvůli vlastní blbosti. A možná, že sem si to nechtěla přiznat, ale bylo mi s ním dobře. Nemyslela sem na žádný problémy. Ale co no, posrala sem to ;).

Tráva, zahrady, koleje, slunce, mezipatro, procházky, Most, voda, pampelišky, šišlání, teplo.

A tyhle písničky :(
× Den za dnem ..

27. prosince 2009 v 20:00 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Ahoj,

No co Ti mám povídat? Každej den je tak hnusně stejnej, až mě to už fakt přestává bavit. Jednou se prostě něco posere a je v prdeli všechno a pak se to táhne pořád za Tebou. Ikdyž už by to fakt mohlo přestat. Trvá to nějak dlouho .. :( A když se snažíte nebýt "ta nejhorší" stejně se vám to k ničemu nebude, protože se to všechno obrátí proti vám. A nakonec stejně zase všechno bude jenom vaše vina. Hm, jak jinak taky no. Nejlíp mlčet a všechno odkývat, přijmout tolik bolesti a zasmát se tomu, haha? Omlouvat se, ikdyž to nebude vaše vina. Pořád se snažit, aby vás měli aspoň trošku rádi. Stejně toho nakonec jenom využijou ;). Pak ten hnusnej pocit, že za všechno můžete jenom vy a drží se vás to, tak dlouho, že tomu začnete věřit. Ty si ta špatná, ty za všechno můžeš, ty, ty, ty! .. Pak se divte, že se z člověka stane, co to se stane. Když ze sebe dělá pořád blbečka. Vůbec mě to nesere ...
Čest.

× New Moon - Possibility <3

27. prosince 2009 v 18:27 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °Songs° !!

Alice, zmizela jsi. Stejně jako všechno ostatní. S kým si mám povídat, až si budu připadat ztracená? Když jsi odešla. Když odešel on... Vzali jste s sebou všechno. Jeho nepřitomnost mě obklopuje. Připadám si, jako kdybych měla obrovskou díru v hrudníku. Svým způsobem jsem ale ráda. Ta bolest mi jedině připomíná to, že byl skutečný. Že ste všichni byli skuteční.