Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

Listopad 2009

× 1. Listopadu

1. listopadu 2009 v 20:35 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Ahoj :)

Píšu jenom proto, že sem dneska neměla nejhorší den a taky proto ,že se nudím :P. Tak aby ste si nemysleli :D. Ne, no dobře. Vynasnažím se tady tomu věnovat, když už sem se dokopala udělat desing :D. Sice vůbec nevím ,ale dobrý :).

Takže ,poslední dobou je to všechno pěkne na hovno. Ale dobrý no ,snažím se být normální ,ikdyž je to občas hodně těžký. A možná ,že mě dokáže do pohody dostat jenom "ON" a pár ujetých lidí ,co mám nejblíž <3 oni vědí. Jinak bych to asi psychycky nezvládala. Ale to zas záleží na situaci,že. Škoda ,že dobrá nálada nezůstane na dýl ,než na pár minut. Tím nechci říct ,že jí mám teď špatnou ,právě že naopak. Ale ono to zase přejde a začnu opět depkařit a budu mít takový ty úžasný myšlenky, jak se zabít ,aby to moc nebolelo,eh :D. Takže asi tak ,jako na houpačce :P.Ale nepředbíhám večeru.A dneska ,co dneska? :P Dost dajnej den :D Né ,že by se mi to nelíbilo :P Líbilo,mohlo by to tak bejt furt :D :P. Aspoň sem nemyslela na nic jinýho :D. A bylo mi tak, dobře ? :D Zase jednou ,no. :D Dost o dnešku ,protože ještě pokračuje :P.
Včera sem zažila svou snad nejhorší noc, teda až na to spadní pod stanem se satanistou ,kterej mi povídal o těch věcech ,kdy mi pak ještě byla hrozná zima ,protože začalo pršet. A neměla sem nějak extra teplý oblečení :D. A ani sem se nemohla k nikomu přitulit :D:D
No jinak to tady nebudu rozvádět ;)

V pondělí nejdu do školy,ptže nám ji musí vyteplit ,aby nám bylo pěkně teploučko :). A ve škole? Nejvíc pohoda,dobrý známky :) Co víc si přát :P.

No a jinak to bude asi všechno,takže se loučím.