Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

Duben 2009

° Lips Of An Angel °

23. dubna 2009 v 14:04 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °Songs° !!


° Text+Překlad °

° Pokračování část 5 :D:D:D °

21. dubna 2009 v 20:01 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Poslední část 5 :D:D:

° Pokračování část 4 :D:D °

21. dubna 2009 v 20:00 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Část 4 :D:D:D

° Pokračování část 3 :D:D:D °

21. dubna 2009 v 19:58 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Část 3 :D:D

° Pokračování část 2 :D:D

21. dubna 2009 v 19:56 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Část 2 :D:D:D

° Slysluplný rozhovor s Majinem 1 :D:D:D:D °

21. dubna 2009 v 19:55 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
NEDOPORUČUJU .. děti a mládeži vstup zakázán :D:D:D:D +18!! :D:D:D:D Já sem to sem musela dát :D:D:D:D:D:D Sem se z toho chcala :D:D:D:D:D zase :D:D:D:D Majino :D:D:D:D:D Pfua :D:D
Část 1.

° .. 30 minutes .. °

21. dubna 2009 v 18:57 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
.. Zase přišla chvilka ala - Vypsat se ..
-Koukala sem na svůj starej blog .. hmm cituji pár řádků z něj:

Chci Pryč !! .. odvede mě někdo ? A při cestě bude držet za packu? A zavede až tam .. kde je dobře :) .. (Byl to anděl .. viděla sem ho .. díval se přímo na mě a vedl .. k pootevřené bráně .. neváhala jsem a šla za ním) .. Chcete napsat pohádku? Bude mít happyend jako každá pohádka .. :) *A byli šťastni až do smrti* Známe? Jako každý malý dítě .. a teď už dobrou .. potkáme se :) .. VĚŘÍM ..

- .. Tik ťak .. jak je to asi dlouho .. 3. Října 2008 v 21:59 .. už celkem dlouho co ? A zase to cejtím stejně .. jako každý loučení .. jako každý opuštění .. jako každý psychycký zhroucení .. ;) Hmm,zvláštní jak se pocity pořád střídají do kolečka .. a nakonec si pak stejně řeknete,že to vlastně bude dobrý,že zase budou hezčí chvíle,že se všechno zase obrátí k dobrýmu,ale co když taky ne? Co když už je to napořád .. ? Nikdo neví.Teďkom piju jahodovej koktejl .. vůbec na něj nemám chuť,protože sem přepapaná,ale stejně ho piju,ale proč,když ho nechci?Asi proto,že mi ho udělala ségra ;).Vyfotila bych vám to.Ty bublinky v tom sou úžasný :D foťák po ruce mám,ale stejně by to nedokázalo vystihnout,tak jako oko ;).
Ze všeho nejvíc nesnáším bezmoc a slzy.Třeba,když krmíte hada myšma.Dobře,chápu,že hadi taky musí něco jíst,ale zkuste se vžít do role té myši,vždyť nic neudělala jenom žije pro to,aby jí někdo sežral.A je naprosto bezmocná,protože ví co ji čeká.A ikdyby to chtěla změnit-nemůže.Při takových situacích je mi fakt děsně.A radši přepnu kanál.Škoda,že to tak není aji v životě.Nějaká chvíle,kterou byste nejraši zrušily,nebo prostě .."přeply".Víte co mě hrozně zajímá? Psychologie,nebo prostě duševno a takový ty věci.Uplně bych chtěla jít k psychiatrovi,ne ale fakt,mě by zajímalo na co se tě tam ptají a jak ti pomáhají ty terapie a tak.

.. Halo?
.. Halo?
... Vidíš jak venku fouká? ...
.. No a ?
... Otevři okno. ...
.. No a?
... Včera bylo tak slunečno. ...
.. No a?
... Proč odpovídáš pořád stejně? ...
.. Jsem záznamík.

Dopila sem ten koktejl nakonec byl dobrej,ale už víc nechci :D.Všimli ste si,že píšu trochec jinak?Mě se to takhle líbí víc je to takový .. hezký :D.Mám tu hroznej bordel.Tyfe měla bych si uklidit :D. Seru na to.Nechce se mi :D. Omg zase píšu samý sračky :D. Ale mě to nevadíí ;).Přemýšlím jestli to má ještě cenu. HA! Teď sem si vzpoměla.Sem psala,že u každáho článku budu psát,že se hrozně těším do Itálie :D. Ehem,takže :D .. Děckáá,(ne)těším se do Itáálie :D.Ano v závorce je (ne) což znamená,že z půlky se těším a z půlky netěším,kapište? :D Začala sem poslouchat T.A.T.U já jen,aby ste si nemysleli,že jako mýho tatu :D.Dyž se do těch písniček zaposloucháte upe hezký prostě.Pomalý,smutný,hezký a to znamená,že se u nich dá dobře přemejšlet :D. Chjo,de na mě blbá nálada .. ZASE.Možná to je tím,že tu dobrou mi nemá kdo dáát :(.Hmm nasrat ;).Udělala sem si složku "Přemýšlicí songy" :D dyž mám blbou náladu jede pouze tato složka,sice jí mám pak ještě horší,ale což ;).A schválně jakou sem si zase asik dala :D.Ano Nothing Else Matters,sem do té písničky totálně zažraná.Pomáhala mi,když bylo nejhůř.Při ní sem se dycky vybrečela a bylo mi zase o něco málo líp.Víte co ještě nechápu? Když je člověku úplně debilně,proč si pustí smutný písničky? Aby mu bylo ještě hůř,ale proč? Jako to taky nechápu,ale dělám to taky :D.No co. Finding youuu ...

.. Vrhání stínů.
... Pláčící déšť ...
.. Můžeme letět.
... Můžeme zůstat ...
.. Můžeme ztratit.
... Můžeme selhat ...
.. Mohu se schovat na zbytek mého života?
... Mimo rozum se rozhodovat ...Skončíme HappyEndem,tohle si představuji v našich očích.
Kolotoče v nebi.
V momentě dělat chyby.

A žily spolu šťastně,až do smrti.
Život je pouhou parodii na pohádku a já vím,že nejsem princezna.


° Tak blízko ... °

19. dubna 2009 v 20:43 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Zvětšit obrázek koleje do nikam.. :-).jpg
... Dvě hodiny sama venku .. a kde sem asi byla?
... Na Kolejích.
... Tůůůů,tůůů,tůů -nemůže potom nic udělat.
... Byl velkej,mohutnej,šedej.
... Byl tak blízko mě.
... Nebo spíš já blízko něj?

° Metalica-Nothing Elste Matters ° Btw.: Why?

18. dubna 2009 v 22:34 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Hmm .. přišla zase přemýšlivá nálada .. v mým případě je to tragédie .. ptže nakonec stejně nic nevymyslím .. a je mi akorád tak špatně ze všeho a mám nervy .. :( Ej .. prostě nikdy bych neřekla,že to může bejt tak těžký,ne to ne ... nikdy bych to neřekla .. ale opak je pravdou bohužel .. je to těžký .. asi by tam mělo být něco co by tam být mělo .. ale proč když to tak je tak proč to tam vlastně ani není ? A kdyby to tam bylo řekla bych,že se to stejně zachvíli vytratí .. tak k čemu mi pak bude když to tam bude .. ? Nechápu ssama .. nedivte se :D Sem jaksi mimo prostor :D ej děckááá já sem tak znuděná nebo nevím ty voe to je moc na mě tohleeee .. silně to nedávám prostě :D A je mi jasný,že si to budete číst :D ale pochopte já nevím co mám dělat :D Ještě poslouchat tu tak .. úžasnou písničku .. na kterou mám taky dost hezký vzpomínky .. (Ploužáček,co? Hm? Díza ? "Gumový medvídek".. ) Jo .. to mě taky žere .. a celkem víc věcí .. si říkám,že jestli na tohle myšlení nejsem ještě moc malá :D Asi proto nevím co dělat .. když se budu řídit srdíčkem .. ukazuje jasnej směr .. <3 .. jenže rozum ne .. :( Teď přemýšlím jestli už není vlastně rozbitý .. ;);) Pořád mám potřebu psát :D Fakt,ale pusťte si to video k tomu fákt .. je to takový víc záživný .. ikdyž ;) .. Pfůůůá :D Jo mohla bych tu ještě napsat proč sem málem skončila na jipce :D Ikdyž vlastně tam by mě už ani neposlali :D Pže bych ležela někde 100km od kolejí :D Ne dobře tak .. sme se procházeli po kolejích a byli jsme zrovna na tom mostě,kde nešlo nikam odbočit nebo prostě nějak utýct .. tak sme šli za ním a čím víc se přibližoval byl to zvláštní pocit .. možná sem ani nechtěla někam odbočit :D Čuměli na nás lidi a tak hej děckáá .. peckáá :D A nakonec tam byla taková prohlubeň .. tak sme do ní vlezli a teď jen ten vítr do zad od vlaku .. repete? Co ? hmm? :D Deme na kolejeee :D Ouplně moje nejoblíbenější místo .. sem si připadala jako nějaká emařka,která chce skončit .. ( .. Sem moc daleko od pravdy? .. ) .. uáá ten pocit prostě :D:D Umírám :D Jak to po sobě čtu .. tak myslím,že už je toho dost,ale chci pořád psát takže píšeme dál .. :) Těším se do Itálie .. ( btw: Teď to bude snad v každým článku ) nachvilinku od toho všeho utýýct pryč .. bude se mi sice moc stýskat .. <33 .. Ale stejně si nemyslím,že někomu po mě tak moc bude taky takže .. ;) Nebudu to hrotit ... stejně zase přijedu ( .. Jestli přijedu .. ) .. a všechno bude jinak .. všechno obrácený vzhůru nohama .. :( Ne-li i rukama .. ale což .. zase moc přemýšlím .. jednou mě to zabije .. všude kam se podívám vidím jen několik věcí .. "Déšť" .. "Srdíčka v nebi" .. "Anděle" .. "Koleje" .. "Tváře" .. "Lži" .. "Pravdu" .. "Hearts" .. "rok 2007 :( stejně to bylo nejkrásnější .. kdybych mohla vrátila bych to šecko .. "

° .. A už zase prší .. °

16. dubna 2009 v 16:13 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
.. Em takže ahoj ? ..
V poslední době bych vlastně mohla říct,že mi nic nechybí a že jsem vlastně šťastná .. :) Co bych víc chtěla,než vědět to,že mě vezmou na školu,mám kluka kterýho miluju,už docela v pohodě s rodinou .. neměla bych si vlastně na co stěžovat .. jenže pořád je tady přece jenom něco (?!) co mě docela sráží dolů .. kua .. bohužel nevím co stím .. :( mám strach z toho,že udělám chybu .. :( a že zase spadnu .. dolů .. :( Moje slzy patřily vždycky jenom jednomu člověku .. sem si říkala,že by vlastně nebyl nikdo pro koho bych brečela .. nebo byla smutná .. ? Jenže on je problém,že to tak je pořád .. neřekla bych ani tak jakože problém .. ?! - ?! :( každej mi říká,že být mnou tak se nad tím vůbec nerozmýšlí .. ale oni to nechápou .. tohle je fakt :( začalo to od včerejška ..

Co dokážou udělat 3 slova .. uf .. nevíte jak mi bylo v tu chvíli sem vůbec nevěděla co dělat .. co napsat nebo tak .. čím víc sem nad tím přemýšlela,tím víc mi bylo blbějš a blbějš až sem to nakonec jaksi nedala .. zase tekly slzy .. :( ale proč?Neměla sem přece žádnej důvod (!?!) Měla sem být v tu chvíli happy .. jenomže nebyla (haha) :( Čím to asi je?? Hm .. je to mnou .. udělala sem si v tom akorád bordel .. a když už bych mohla být šťastná, .. PROČ vždycky se do toho něco zamotá! .. :( Tyfe .. teď vzpomínám jak mi bylo klásňounce,když sem neměla žádný problémy .. a věděla sem co chci a měla sem to (Tebe) a bylo to úžasný .. :(

Sice nikdo neví o co se jedná .. ale stačí,že to vím já .. ostatní nepotřebují .. a vlastně by to mohl být jeden z těch článků,co bych hned mohla vymazat,protože bych nechtěla aby si to někdo četl .. ale na to jebu ..

Boreček .. hehe pamatuju si to .. bylo to tak před rokem .. řekla sem,že to bude jedna z našich písniček :D .. jeli sme pryč .. měla sem minisukni a tílko v uších sluchátka .. a pořád sem ji poslouchala .. když sme šli s Kiki kolem lesa .. :D a pořád dokola .. a myslela na tebe :) a stejně je těch "našich" písniček strašně moc,že? :) Nikdy to nikdo nedokázal pochopit .. ale mě stačilo,že sme to chápali MY dva .. ikdyž každej den poslouchat,jak je to padlý na hlavu a tak .. nebylo moc příjemný,ale ono to přešlo po čase .. když viděli,že jsem šťastná .. :P

Tyhle kecy nepíšu vůbec pro vás .. ale pro mě .. dělám to kvůli sobě .. jen tak nějaký svoje kecy hodit na net .. tak a teď si to všichni přečtěte .. ale vy s toho nic nebudete mít .. jenže já se vypíšu .. a bude mi líp .. ;)

Až zase chytnu "zhulenou" náladu .. tak to smažu .. (asi) .. a napíšu něco veselýho .. ;) Protože tohle beztak je zase takový to moje "chvilkový" .. Kdo ví,ví .. ;)

A holky sou mrchy taky .. vždycky sem si říkala,že jenom kluci sou hajzlové .. ale není to tak .. ;) Občas je holka větší mrcha,než kluk .. a ne že ne .. a bojím se,že se k nim pomalu přidávám :(

Někdy si říkám .. že prostě dobrý budu taková,že se jen s někým vyspím a půjdu dál o čem jiným je život? .. že by tě ten kluk stejně podvedl a idkyby ses sním vzala,když tě bude chtít podvíst-podvede tě tak i tak .. i jestli ste manželé nebo ne .. jenže u toho je to těžší kdyby ste se chtěli rozvíst milion papírování .. a takhle se můžete rozejít normálně bez papírování .. takhle to někdy beru .. když mám takovou .. em náladu .. ;)
.. a na druhou stranu .. že musí být pěkný,když si s věrným klukem .. moc se milujete a ste spolu až do "smrti" všechno spolu překonáte .. a tak .. :( máš se o koho opřít když je ti nejhůř .. můžeš mu všechno říct .. nemusíš ráno odcházet pryč .. a svatba s krásnýma bilýma šatama .. jako v pohádce .. kdy si řeknete ANO .. :( každý ráno se vedle sebe probouzet .. a každej den by byl perfektní .. bohužel na to moc nevěřím .. protože vždycky se do toho něco zaplete .. spíš někdo .. tohle na životě nesnáším .. ;))

Asi už sem pochopila v tomhle ségru .. ;)

Btw: Naši sou spolu dneska 26 let .. :)
No nic .. myslím,že je tu toho docela dost .. takže končím .. a neptejte se co mi je prosím ..

° Kusovka 015 °

10. dubna 2009 v 16:10 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 014 °

10. dubna 2009 v 16:08 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 013 °

10. dubna 2009 v 16:06 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 012 °

10. dubna 2009 v 16:04 | ♥ PussyWaňulle ♥

!! Zdroj !! : Googlee ..

° Kusovka 011 °

10. dubna 2009 v 15:54 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 010 °

10. dubna 2009 v 15:53 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 009 °

10. dubna 2009 v 15:51 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 008 °

10. dubna 2009 v 15:50 | ♥ PussyWaňulle ♥

!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 007 °

10. dubna 2009 v 15:48 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : Google ..

° Kusovka 006 °

10. dubna 2009 v 15:38 | ♥ PussyWaňulle ♥
!! Zdroj !! : ??