Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

° Článek 5 - Zvláštní °

28. února 2009 v 9:50 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °About Wanille° !!
Zvláštní .. uteklo to tak rychle .. že sem se nestačila ani otočit .. myslela sem si,že to bude hrozně pomalý .. ale ne .. pravý opak .. divný .. ;)
Včera večer sem se koukala na Most do země Termopolit ( Bo nějak tak ) V tom filmu bylo toho prostě tak moc co souvidí s jednou věcí,že prostě sem na konci brečela jak malý mimino .. jako fakt toho bylo jaksi moc a na konci bylo "Nikdo nás nezničí" úžasný to byloo .. pak sem celou noc přemýšlela .. a ani nevím o čem a proč,ale hodně věci sem si díky tomu filmu uvědomila .. docela divný co s váma udělá za večer jeden film .. ;) A na konci bylo "Budeš král?" .. "Jedině když Ty budeš princezna" .. Hej to byste museli vidět takhle to asi nepochopíte .. ..

.. A ještě k tomu jde tata do nemocnice na 10 dní .. a neznám žádnej pádnej důvod proč ...

Vždycky sem si myslela .. že je LÁSKA všechno .. a že když jí máš,tak ti už nic nechybí .. a je všechno hezčí .. a lehčí .. je to tak .. jenže .. (?) nemůže bejt všechno dokonalý (?) .. a stejně pak zbyde jen trápení ..

Ten večer včera .. se mi hlavou honilo tolik myšlenek .. který bych nikdy nechtěla uskutečnit .. a když se mi začala promítat řekla sem si že ne že to tak nemůže být .. že musím myslet na něco jinýho .. a zase mi ta myšlenka přišla .. a nezbavila sem se jí .. a nechci nic přivolávat .. ale prostě .. nešlo to ....

Ten večer sem se bavila s mamkou .. když sme už obě leželi .. povídali sme si o tom filmu .. a pak ještě o jednom .. kdy byla těhotná holka,která to dítě pak musela dát pěstounům,protože jí bylo jen 16 .. A ona ho nechtěla dát a teď ta bezmoc .. a potom .. se stím dítětem stýkala a to dítě ukázalo na tu pěstounskou maminku "Tohle je moje náhradní maminka" a pak na tu opravdovou .. "Tohle je moje opravdová maminka,A jenom já vím jak to vypadá uvnitř jejího srdíčka" v tenhle moment sem to prostě nezvládla .. a zase brečela .. sem hrozně přecitlivělá na tyhle filmy .. ani nevím proč ..

"Potřebuju asi psychologa" xDD Hej to se mi taky oběvilo v hlavě v ten moment .. prostě upe mimo sem byla jaksi .. ale já bych i chtěla jít za psychologem .. mě zajímá na co se ptá pacienta .. takový věci mě baví .. a jestli vůbec dokáží pomoct ..

Zvláštní,že když máte podnět tak se můžete hodně rozepsat .. a to se mi nejlíp píše věčer a je ráno .. hehe xD

"Kdybych neměla pro co žít,vybrala bych si tu zadní cestu,protože vím,že by všichni ostatní šli dopředu .. " Nesnažte se to pochopit ..

Ikdyž už ani nevím o čem píšu .. mám potřebu psát .. něco .. nějaký blbosti .. víc a víc .. ale už asi není co ..

"Jsem s člověkem proto,abych ho mohla zase ztratit"
Co??
Nevím jak se chovám .. já se chovám tak,jak chci .. nikdo mi do toho nebude mluvit .. každej je jinej .. a poslouchám názory jen od lidí co mě dobře znají .. až mí budou říkat rodiče,že se chovám jinak .. což už řekli .. před .. měsícem .. (?!) Co bylo před měsícem? .. ano já vím .. ;);)

Až teď si uvědomuju,že ze všech 5 článků .. je tady ten nejobsáhlejší .. a je v něm toho hodně co citím co .. v hlavě mám pořád zmatek .. a já vlastně už ani nevím co chci .. je toho tak moc .. že se v tom zase topím ..

Jo .. je to jedinej člověk .. !

A tohle je můj svět .. a ať kdo si říká co chce .. mě sou jejich názory u prdele ! ..

A já už nechci nikoho ztratit .. nikomu ublížit .. chci to změnit ..

"Jenom jáá .. a paní úžasnáá .. jenom MY .. MY ... " "Naše story stále bolí .. "
Jak to bude dál ?? Bude to mít nakonec happyend ? "Šťastné konce mívají příběhy,které pokračují" ;)

.. Promiň tvář anděla odchází ..

"Přemýšlím" .. "A nebolí to?" .. "Bolí" .. "Chceš to pofoukat?" ..

Tak to je všechno .. břeberte si to každej jak chcete .. mě stačí,že to chápu já .. :P
"Nevěřil jsem na anděle dokud neseslalo mi Tě nebe .. "


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama