Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

° Výkřiky .. °

30. ledna 2009 v 14:01 | ♥ PussyWaňulle ♥ |  !! °Povídky By Wanille° !!
°..Výkřiky.. °
Děsivé výkřiky se ozvývaly temným lesem .. krvavou pěšínou utíkaly tři dívky. Jedna z dívek měla dlouhé černé vlasy,oči,bílou pleť a nevkusné otrhané šaty.Všechny dívky utíkaly k špinavému altánku.Uvnitř byli muži v rouchu a pod nimi studna. Jedna z dívek vlazla do studny tak,aby jí čouhala jen hlava.Potopila se a muži natáhli ruce a spojili je nad její hlavu,aby se nemohla vynořit.Když se chtěla vynořit,bránili jí jejich ruce.Topila se.Všude kolem plápolaly svíčky a muži cosi nesmyslného říkali. Když dívka nevydala ani pohybu ruce pustili. Vlasy dívky splývaly s vodou ..


Dívky utíkaly k altánku .. Stále byli tři.Potopená dívka vzala malinkou lahvičku. ,,Kdo tohle vypije,zemře!" Dívka se napila,ale nezemřela. ,,Já už mrtvá jsem." Podala lahvičku dívkám Znenadání byla další dívka ve studni a nad ní muži v rouchu.Potopila se .. hned zase vynořila. Naposled pohlédla na svět a potopila se.Muži nátáhli a spojili ruce nad její hlavou.Dívka vydechla naposled.Utopila se.Začalo hřmít,kapky deště padaly na jejich zarmutilé studené tváře a pomalu stékaly po lících.Poslední svíčka plápolá.Poslední dívka je na živu. Naděje v jejich očích pomalu zaníká. Ostatní už žijí jen v myšlenkách,ve snech. Přestává vnímat realitu žije jen pro pár chabých vzpomínek na svou matku.Bosé krvavé nohy,popraskané rty,červené oči.Tak si ji pamatovala.
.. Svíčka pomalu zhasíná,dívka oči zavírá.V altánku je úplně sama.Snaží se schovat v kapkách deště,ale marně. Otevírá bolavé oči a hledí kolem sebe.Topí se v myšlenkách a není jak ven. Vedle ní studna.Věděla,že může kdykoliv skončit.Ale řekla si,že Ne.Nechtěla,ale vždyť už jí nic nezbylo.V dalni svírala růženec po své matce.Po chvíli ho hodila do studně.Slyší výkřik,tak silný v hlase plno strachu a bezmoci.Lekla se. Objevili se zase ti muži. V očích se jí zračil nepopsatelný strach ze smrti.Když pohlédla na mrtvé stojící dívky u můžů,pohltil jí zase ten pocit bezmoci.Dívky k ní natáhly ruce. ,,Pojď k nám." Znělo to nesnesitelně pískavě. Chytla se sloupu altánku. ,,Já nechci!" snažila se utéct ale ... ,,Co to?!" nemohla se pohnout jako by jí něco uvnitř svíralo.Čím blíž byly dívky,tím to bylo silnější. Zakřičela.Bylo jí to zvláštní jako by ten křik už někde slyšela.Ano,byly to ty samé výkřiky,které slýchávala.Poddala se jimi a nechala odvést. Byla ve studni a z očí se jí valily potoky slz.Muži pomalu natahovali ruce nad její hlavu.Dívka pevně stiskla růženec,který nahmatala ve vodě.A něco potichu šeptala.Zavřela oči. Jedna z dívek zapálila svíčku.Na střechu altánku začali bubnovat kapky,jako by věděly co se bude dít.Všude tma.Plamínek svíčky zápasil s větrem.Potopili dívku a zábranou byly zase ty ruce. Po chvíli se mísily vlasy s vodou .. ani pohybu.
Napila se z miniaturní lahvičky.,,Já už mrtvá jsem." Podívala se na své mrtvé tělo ve studni. Vzala si z ruky růženec a pověsila si ho na krk.Byla jedna z nich.Naprosto bez citu.

By Wanille
Podle mého snu .. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama