Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

° Smazaný článek °

11. ledna 2009 v 11:14 | PussyWanille |  !! °About Wanille° !!
° Když sem smazala jeden článek °
Když sem jednu dobu byla u sestřenky .. napsala sem článek .. vzhledem k tomu,že sem byla dost v piči .. tak to bylo spíš takový .. o tom jak se cítím a tak .. po chvilce sem si vlastně uvědomila,že nechci,aby to někdo četl,že je to jenom moje věc .. a stejně by to nikoho nezajímalo ..
Teď sem si ten článek znovu přečetla .. a vzpoměla si,že mám z toho večera fotku .. ale v mobilu a nejde mi dát do compu,takže vlastně jí taky nikdy neuvidíte .. jako ten článek .. Možná,že to tak budu dělat častěji .. napíšu článek zveřejním ho na 1hod. a pak ho prostě vymažu .. a po nějaké době si ho přečtu,jak sem se cítila v tu chvíli .. všechno tam bude vystihnuto? .. Příčina mojí předtím blbé nálady vás nemusí zajímat :D "moje věc" .. a rozhodla sem se,že ty důvěrný věci budu říkat asi jenom .. 2 človíčkům .. kterým na 100% věřím (Chápete..) ..
Mám jakýsi blbý období .. vě škole hrůza .. pořád z něčeho píšeme .. a mě to už leze na mozek .. Ať už je po základce .. pak budu mít největší luxus v té škole .. :D (Velký újezd) .. Nebaví mě psát o škole .. fáákt ne,ale nevím o čem jiným a chce se mi něco psát ..
Tak něco veselýýho,jo? .. Mám novéé vlááásy :D A už vážně nevím .. ;)
° .. Tak pjááá pjááá Waňulle .. °
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama