Kdybych jen věděl, jak daleko je odemě k Tobě.

° Škola Sexu °

21. listopadu 2008 v 7:09 | PussyWanille |  !! °Funny° !!
Nikde jinde se neobjevuje tolik předsudků jako práve v sexu.Díky tomu pak vznikají zbytečné problémy ve vztazích-nebo dokonce odpor k milování..

 1. "Poprvé" to holku vždycky bolí
 • Nemusí to tak být.Pokud je panenská blána narušená třeba díky sportování,pettingu nebo například chybí od narození ( i to je možné! ),může první milování proběhnout dokonce úplně bezbolesti.Jisté je,že první sex pro holku je tím hezčí,čím je při tom její kluk něžnější.
2. Kluci chtějí sex častěji než holky
 • Kdo na tohle přišel?Holky určitě nemají menší chuť na sex než kluci!Pokud ho nechtějí tak často,bývá to i proto,že od svého kluka nedostávájí co si přejí.I u holek platí,že to,co je baví chtějí častěji.To by potvrdili hlavně ti kluci,kteří si při sexu dávají záležet na tom,aby si to užila i jejich holka,a nemyslí při tom jen na sebe.
3. Sex je super jen s orgasmem
 • Pokud si to myslíš,zbytečně se stresuješ stejně tak hezké je i hlazení a mazlení.Čím víc si to,co při sexu cítíš,užíváš,tím méně důležité pro tebe je,jestli dosáhneš orgasmu.
4. Holky chtějí aby ho měl kluk co největší
 • O tom je pevně přesvědčena spousta kluků.Při tom je ověřený fakt,že většině holek na velikosti penisu opravdu vůbec nezáleží! Holčičí centrum rozkoše totiž neleží nijak hluboko v pochvě.Nejcitlivějšími místy jsou klitoris a první třetina pochvy.A tam "dosáhne" i kratší penis.
5. Dva kondomy jsou jistější než jeden
 • Dva přes sebe-to zní doopravdy jako dokonalé zabezpečení.Možná podle principu:Když jeden praskne,druhý ještě drží! Jenže opak je pravdou! Dva teňoučké latexové obaly se o sebe při sexu otírají a tím se naruší jejich povrch,mohou propouštět a také se mnohem snadněji roztrhnout!
6. 5 000 ejakulací a konec!
 • Představ si,že tenhle nesmysl měl kluky v dřívějších dobách odradit od onanie.Přitom není přesně stanoveno,kolik orgasmů za život kluk může prožít,ani množství spermatu,které tělo za život vyprodukuje.Právě naopak kluk "vydá",tím víc ho tělo vytváří!
7. Sex pomáhá hubnout
 • Tak to by byla paráda! Sex ti ale k zhubnutí nepomůže,protože během něj spálíš průměrně jenom 100-150 kalorií.A to je na hubnoucí kůru sakra málo.Možná jenom při extrémně náročných polohách by se snad mohla spotřeba kalorií zvýšit.To by se už ale sex řadil mezi sportovní disciplíny-a to s láskou nemá moc co dělat.
8. Polykání spermatu je škodlivé
 • Jenom v případě,že má kluk pohlavní nemoc.Orálním sexem se mohou přenášet pohlavní nemoci což znamená samozdrějě take AIDS.Zdravé sperma je ale úplně neškodné.Pokud ale o svém sexuálním partnerovi jakkoli pochybuješ nebo ho dostatečně neznáš je určitě lepší vsadit na jistotu a použít raději kondom.
9. Během menstruace nemůžou holky otěhotnět
 • Tak to není pravda.Spermie jsou totiž náramně vytrvalé.V příznivém prostředí v pochvě mohou přežít dokonce až šest dní! Pokud má tedy holka brzy po menstruaci další ovulaci,je tu dokonce až velká pravděpodobnost,že v důsledku sexu během menstruace otěhotní!
10. Sex se stálým partnerem časem omrzí
 • To je pravda jenom v případě,že dvojici dojdou nápady.Každá novinka může pomoct rozhořet znovu touhu.Naopak čím déle je pár spolu,tím lépe partneři ví,jak se navzájem nejlépe vzrušit a uspokojit.A i díky tomu může být naopak jejich milování pořád intenzivnější.
11. Kondomy jsou zabijáci rozkoše
 • Jasně že je to s kondomem jiné než bez něj.Určitě ale ne horší.Pro kluky může být vzrušující to,když jim holka s nasazením kondomu pomáhá.Kromě toho navozují kondomy pocit bezpečí,protože chrání nejem před možným těhotenstvím,ale i před pohlavními nemoceni.Pro holku je tento pocit hodně důležitý,mnohem lépe se pak uvolní a oddá milování bez zbytečných zábran.
12. Během menstruace by neměl probíhat sex
 • Z lékařského hlediska neexistují proti sexu v tomto období žádné námitky.Pro naopak mluví i to,že sex působí relaxačně a pomáhá utišit menstruační bolesti.Pokud máš ale pocit nečistoty a milování v tomto období by ti bylo nepříjemné určitě se k němu nenuť!
13. Sebeuspokojování je stejný prohřešek jako nevěra
 • Nikdo by něměl být na partnera naštvaný,pokud se ten druhý sám uspokojuje.S nevěrou to nemá absolutně nic společného! Navodit sám sobě pocity rozkoše je samostatná součást sexuality,který je pro kluky i holky zcela normální záležitostí,a to i v případě,že mají vážný vztah.
14. Obřezaní kluci si sex víc užívají
 • To neplatí,protože při sexu se předkožka tak jako tak stahuje.To znamená,že kontakt penisu s pochvou je u obřezaných i neobřezaných kluků stejný.Obřízka se provádí především z náboženských sůvodů nebo proto,že je předkožka příliš úzká.Na fyzické pocity při sexu tedy obřezání kluka rozhodně nemá vůbec žádný vliv.
15. Všichni mají pořád sex
 • Mluví se o tom hodně.Hlavně kluci se rádi chlubí svými úžasnými sexuálními dobrodružstvími.To,co vykládají,jim ale rozhodně nemůžeš vždycky věřit!Hlavně se tím nenech vůbec rozhodit.Jedno je totiž jasné-co děláš a kdy to děláš,rozoduješ jenom ty sám/sama za sebe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

° Už jste " Sexovali" ? °

Ano .. xP 41.7% (5)
Ne-e .. xD 33.3% (4)
Už se na to chystám .. xD 16.7% (2)
Byl to sex? .. xD 8.3% (1)
Hmm,nevím .. xD 0% (0)
Co to je ? .. xD 0% (0)

Komentáře

1 BEBÁNEK..PuSsYNkY MILENEC :) BEBÁNEK..PuSsYNkY MILENEC :) | Web | 21. listopadu 2008 v 14:39 | Reagovat

Ty brdo..Tolik náživnejch veci jsem uz dlouho nikde necetl..je to fakt supeer...Asi s tím taky zacnu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama